Moda

Çizgili Sweat Nasıl Kombinlenir? Kombin Önerileri

Modası Hiç Geçmeyen Çizgili Sweatshirtler

Sürekli dönüşen trendlere göre her sene değişen bir gardırop mu? Yoksa daha zamansız parçalarla her sezona ayak uyduran bir dolabın mı olsun istersin? Modanın hayatında edindiği yere göre cevabın değişebilir elbette. “Klasikleşmiş parçalarla kapsül bir gardırobum olsun” diyenlerdensen, olmazsa olmazlardan biri, çizgili sweatler. Modada enerjik ve sportif görünümün simgelerinden diyebiliriz çizgi desenler için. Etekler, pantolonlar, triko kazaklar…

Birçok parçada sıkça karşımıza çıkar çizgili kumaşlar.  Ancak en çok sweatlerde kendini buluyor desek yeri. He-qa, basic sweatlerde çizgi desen sevenleri unutmuyor. He-qa çizgili sweatler her sezon kısa ve uzun seçenekleriyle www.he-qa.com’da seni bekliyor. Her sezon artık vazgeçilmezler arasına giren He-qa çizgili sweatshirtler yaz stilini tamamlıyor. Uzun çizgili sweatshirtler, yüzde yüz pamuklu kumaşlarla tarzına sağlık ve rahatlık ekliyor. Yüzde yüz pamuk kumaşlarıyla rahatlıkla stili aynı anda sunuyor.

Siyah Beyaz Çizgili Sweat

Çizgi desenlerle stilini parlatmak istersen jeanler en doğru parçalar. Özellikle mavi tonlarında bir kot pantolonla hemen her renkte stil sahibi bir duruş yakalayabilirsin.

Çizgi desende akla ilk gelen, siyah ve beyazın uyumu. Çizgili bayan sweatshirtlerde de kombinlemesi en keyifli parçalardan biri diyebiliriz. Siyah-beyaz çizgili sweatshirtleri özellikle canlı renkte tek renk eşarp ve şallarla tamamlayabilirsin. Ya da siyahın asaletiyle risk almadan popülaritesi yüksek bir kombin yapabilirsin.

He-qa, etek severleri de unutmadı. Kısa çizgili sweatlerle etekli kombinlerinde cool bir görünüm yakalayabilirsin. Özellikle piliseli etekler çizgili sweatlerle güzel bir ikili olacaktır. Örneğin siyah-beyaz çizgili bir sweatle yaptığın kombinin altına giyeceğin beyaz sneakerla stilini parlatabilirsin.

İlgili Makaleler

Kolları Çizgili Sweatshirtler

Çizgi desenleri yalnızca detaylarda sevenlerdensen, yanı çizgili sweatler tam senlik! Kolları çizgili sweatshirtler, modern tasarımıyla da sana göz kırpıyor. İki iplik örme kumaştan üretilen yanı çizgili sweatler, indirimli fiyatıyla www.he-qa.com’da seni bekliyor. Çizgili gömlek sweatler, gömlek görünümünde sweat rahatlığı sunuyor.

Enine ve boyuna çizgiyi tek modelde buluşturan çizgili gömlek sweatlerle sokak stilini hareketlendirebilirsin. Renkli çizgili sweat deyince artık He-qa geliyor! Çizgili uzun kollu sweatler www.he-qa.com’da 9 farklı renk seçeneğiyle satışta. Sen de renklerin enerjisini tarzına yansıtmaktan korkma!

heqa

2014 yılında kurulan Esra Keskin Demir kadının stilinde, kasaba hayatının ufak detayları, kent yaşamının getirdiği modern tasarımlara dokunarak hayat bulur. Bu yüzden zamansız, sade ve her daim özgündür. 2019 yılı itibariyle yine Esra Keskin Demir tarafından kurulan HE-QA markasında da aynı çizgi devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu