Alışveriş

He-qa ile Zarafetini Tamamla!

Son birkaç sezondur takı dünyasında esen moda rüzgârları geçmişe iade-i itibar yapıyor sanki. Nostaljik aile fotoğraflarında gördüğümüz altın rengi zincir kolyeler, bileklikler, broşlar, yüzükler hemen hepimizin takı dolabına girdi. Hem de ziyadesiyle desek, abartmış olmayız herhalde. Üst üste takılan bilekliklerkatkat zincir kolyeler, her parmakta yerini almaya hazır eklem yüzükleri tamamlıyor artık kombinlerimizi.

Takıların tarihsel yolculuğuna baktığımızda farklı ritüeller, inanışlar hatta ihtiyaçlar karşımıza çıksa da, modern dünyada evrimini tamamladı diyebiliriz. Özel gün ya da günlük kullanım olsun, aksesuarlar artık kadınların vazgeçilmez süsü.

Zira, söz konusu stil sahibi kombin ise kıyafet seçimi kadar kullanılan aksesuarlar da önemli. Boyutundan, rengine, tarzından, malzemesine kadar… Doğru bir seçimle sıradan bir kombini yıldızlaştırmak da senin elinde, en göz alıcı parçaları yok saymak da! Tarzına son dokunuşu yapacağın takılarla stiline yön vereceğini unutma!

Kombinine en güzel dokunuşları yapabileceğin aksesuarlar artık He-qa’da! Kararma yapmayan çelik materyallerle üretilen He-qa aksesuarlar, günlük ya da özel gün olsun, duruşunun en önemli tamamlayıcılarından biri olmaya aday. Hem de birbirini bütünleyen zamansız tasarımlarla!

İncinin Saflığı

Takıda zarafet denince akla gelen ilk parça inci. He-qa aksesuarlarda inci detayı kolye, broş ve bilekliklerde karşımıza çıkıyor. Günlük kıyafetlerinde  seçeceğin sade parçaları incinin zarafetiyle  parlatabilirsin. Ya da özel bir günde incinin ışıltısıyla stilini tamamlayabilirsin.

Her Yaşa Özel Broş

Aksesuarların yaşı olsa herhalde en yaş almış görüneni broşlar olurdu. Akla hep orta yaş aksesuarı gibi gelse de aslında broşlar artık gençlerin de gözdesi. Özellikle son yıllarda çeşitli figürler kullanılan broşlar dikkat çekiyor . Tabii gençlerin gözde markası He-qa  buna kayıtsız kalır mı! Radyo figür broştaş detaylı kalem broşDeniz atı gold broş He-qa’da seni bekliyor!

Kolyede Nostalji Rüzgarı

Birkaç sezondur nostaljik esintilerin en çok hissedildiği takılar, kolyeler. Çoklu ya da tekli zincir kolyeler özel davetlerden çıktı, günlük kullanıma da  dahil oldu diyebiliriz. Bu sezonun trendlerinden anahtar detaylı zincir kolye de dahil pek çok seçenek He-qa.com da seni bekliyor.

Katkat Bileklik!

Bileklik modası katlanarak arttı diyebiliriz son yıllarda! Birbirini tamamlayan birden fazla bilekliği aynı anda kullanabilirsin. He-qa da bileklik konusunda pek çok seçenek seni bekliyor.  Nazar boncuklu bileklik, dorika bileklik, çelik bileklikcartier bileklik bunlardan bazıları.

heqa

2014 yılında kurulan Esra Keskin Demir kadının stilinde, kasaba hayatının ufak detayları, kent yaşamının getirdiği modern tasarımlara dokunarak hayat bulur. Bu yüzden zamansız, sade ve her daim özgündür. 2019 yılı itibariyle yine Esra Keskin Demir tarafından kurulan HE-QA markasında da aynı çizgi devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu