Alışveriş

Kaban Stilini Zamansız Parçalarla Parlat!

Moda, kimileri için her sezon ayak uydurulması gereken, sürekli kendini yenileyen bir kavram. Bazıları içinse zamansız parçaları ufak dokunuşlarla güncelleyerek kendi tarzında kalabilme sanatı.

Nedir zamansız parçalar? Kurtarıcı, modaya sıkışıp kalmamış, farklı stillere bürünebilen tasarımlar diyebiliriz. Örneğin açık kahve tonlarında bir trençkot ya da kabanla her döneme ayak uydurabilirsin.

Kendini iyiden iyiye hissettiren soğuk havalara, içini ısıtan zamansız kabanlarla meydan okumak istersen He-qa seni çağırıyor! Sıcaklık ve tarzı aynı anda sunan tasarımlarıyla He-qa uzun kaban modelleri, tüm vakitlere meydan okuyor! Hem de renk, model ve boy alternatifleriyle…

Yeniden Bejler, Kahveler…

Sokak stilinin yıldız parçalarından olan kabanlarda bu sezon renkler içimizi ısıtıyor. Geçtiğimiz yıllarda tahtını biraz daha canlı renk ve desenlere bırakan bejler, kahveler bu sene yine gözde! Hem de bu renkler He-qa kadın montları arasında farklı model alternatifleriyle karşında.

Birbirinden farklı kaşe ve şişme kabanlarda bej, kahvenin farklı tonları sana göz kırpıyor. Tabii renk severler de unutulmadı. 125 cm boyunda üretilen He-qa uzun şişme montların okyanus ve küflü sarı renkleri, tesettür kabanlarda ezber bozuyor!

Oversize severler için tasarlanan kaşe kabanlarda ise yeşilin asaleti, sarının nostaljisi dikkat çekiyor. Sen de kaban kombinlerinde renklerin enerjisinden ilham alabilirsin…

Tarzını Konforla Tamamla!

Kaşe kabanda kural bozan tasarımlara açıksan kapüşonlu kabanlar tam senlik. 120 cm olarak üretilen uzun kapüşonlu kabanlar, zamansız bir sıcaklık vadediyor.

117 cm çalışılan apoletli kaşe kabanlarla ise kış stiline kendinden emin bir görünüm katabilirsin. Dış giyimde her zaman sadelik ve bolluktan yanaysan oversize kaşe kabanlar sana göz kırpıyor.

Günlük tarzına konforlu bir son dokunuş yapabilir ya da özel bir günde duruşunu stil sahibi bir kabanla tamamlayabilirsin. He-qa kaban modelleri fiyatlarıyla da içini ısıtmaya aday! Kaban fiyatlarının cep yaktığı bu günlerde zamansız parçaları uygun fiyatlarla seninle buluşturuyor.

heqa

2014 yılında kurulan Esra Keskin Demir kadının stilinde, kasaba hayatının ufak detayları, kent yaşamının getirdiği modern tasarımlara dokunarak hayat bulur. Bu yüzden zamansız, sade ve her daim özgündür. 2019 yılı itibariyle yine Esra Keskin Demir tarafından kurulan HE-QA markasında da aynı çizgi devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu