Alışveriş

Kat Kat Zarafet!

Son yıllarda modada kombin algımıza çelme takan parçalardan biri de piliseli etekler oldu. Klasik kombinlerin baş tacı piliseli eteklere artık spor ayakkabılar eşlik ediyor! Hatta salaş giyimin değişmez bir parçası oldu diyebiliriz. Bol kesim sweatler, oversize gömlekler, geniş kazaklar…

Bol ve rahat modellerle günlük tarzımıza fazlasıyla eşlik ediyor artık piliseli etekler. Tabii klasik giyimin de hala demirbaşlarından. Gardıropların yıldız parçalarından piliseli eteklerle yapabileceğiniz kombinleri derledik bu hafta.

Kilolarınızdan Korkmayın!

Piliseli uzun etek modellerinin kiloları olduğundan fazla gösterdiğine inanılır hep. Oysa işin sırrı detaylarda gizli. Eğer kilo problemin varsa dikkat etmen gereken, ince piliselerden biraz uzak durmak. Daha kalın pilisoley etekleri tercih ederek bu riski ortadan kaldırabilirsin.

Yani, kalın piliseli etekler kiloyu daha iyi saklıyor. He-qa pilisoley etekler farklı renk seçenekleriyle kombinlerini süslemeye hazır! Beli lastikli olarak üretilen He-qa piliseli etekler ve pilisoley etekler, rahatlıkla zarafeti aynı anda sunuyor.

İlgili Makaleler

Açık Renklere Desenli Kombinler

Piliseli eteklerin, tesettür etek modelleri arasındaki farkı tartışılmaz. Hemen her gardıropta birden fazla piliseli etek rengi var artık. Özellikle açık renkler son yıllarda gözde. Beyaz ve kremin tonları yazlık kombinlerimizi süslüyor. Açık renk piliseli etekleri desenli gömleklerle tamamlayarak enerjisini açığa çıkarabilirsin. Özellikle güneşli havalarda bu kombin ruhuna da iyi gelecektir.

Babetler böyle bir kombinde en güzel tamamlayıcın olacaktır. Yine açık renk çanta ve ayakkabılar stilinizi parlatacaktır. Beyaz bir piliseli eteği deri ceketle tamamlayarak akşam daveti ya da yemeğine de taşıyabilirsin. 

Her Mevsim Siyahın Asaleti!

Siyah piliseli etek kombinleri her mevsim ve ortamda kurtarıcı. Siyah-beyaz çizgili bir sweatle yaptığın kombinin altına giyeceğin beyaz sneakerla cool bir görünüm elde edebilirsin. Siyah piliseli etekler beyaz bir gömlek ve camel tonlarında bir şalla zarif bir davet kombinine dönüşecektir.

Soğuk havalarda kalın sweatler ve kazaklarla da etkileyici kombinler yapabilirsin. Her sezon He-qa’nın ‘en’leri arasında olan siyah piliseli uzun etekler yakında www.he-qa.com’da seninle!

Özel Günlerde Kemerle Bütünleştir!

Tesettür etek kombinleri yaparken kurtarıcın olacak aksesuarlardan biri de kemerler. Özellikle özel bir gün kombininde. Uzun eteğinizin üzerine tercih edeceğiniz uzun bir gömlek ya da şık bir bluzu yine şık bir kemerle parlatabilirsin.

Piliseli etekler takım olarak kullandığınızda da şıklığınızı bir adım öne taşıyacak parçalardan. He-qa hemen her sezon ürettiği piliseli etek takım seçenekleriyle zahmetsiz şıklığı sunuyor.

heqa

2014 yılında kurulan Esra Keskin Demir kadının stilinde, kasaba hayatının ufak detayları, kent yaşamının getirdiği modern tasarımlara dokunarak hayat bulur. Bu yüzden zamansız, sade ve her daim özgündür. 2019 yılı itibariyle yine Esra Keskin Demir tarafından kurulan HE-QA markasında da aynı çizgi devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu