Alışveriş

Astroloji Meraklılarını Böyle Alalım!

Burçların İnsan Psikolojisine Olan Etkisi

Astroloji meraklılarını böyle alalım! Burçların insan psikolojisine olan etkisi su götürmez bir gerçek. Hele bazıları var ki ne zaman tatile çıkacağını ya da kiminle görüşüp görüşmeyeceğini bile yıldız haritasına soruyor! Hâl böyle olunca burçların giydiklerimizi etkilemesi çok şaşırılacak bir durum değil. Siz de ‘Acaba ben burcuma göre nasıl kombinler yapmalıyım?’ diye düşünenlerdenseniz buyurun!

Akrep Burcu Kadını Giyim Tarzı

Tutkulu ve hırslı yapısıyla öne çıkan akrep kadını giyim tarzı olarak girdiği her ortamda gizemli bir hava yaratan parçaları tercih eder. Deri gibi parlak kumaşlar akrep burcu giyim tarzı için biçilmiş kaftandır. Siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu giyim parçaları da akrep burcu kadınının gizemli ruhunu en iyi şekilde yansıtır.

Boğa Kadını Giyim Tarzı

İlgili Makaleler

Güvenilir ve sakin olmasıyla bilinen boğa burcu giyim tarzı olarak sadeliği ve şıklığı bir araya getiren kullanışlı ve konforlu parçaları seçer. Yalın ama dikkat çekici kıyafetlere öncelik veren boğa kadını giyim tarzı için yün, kadife ve fitilli kumaşları sıklıkla tercih eder. Boğa burcu kadınlarının yumuşak dokulara sahip kumaşlara olan tutkuları yumuşak renklerde de kendini gösterir.

Balık Burcu Kadını Giyim Tarzı

Duyguları en yoğun hali ile yaşayan balık burcu kadını giyim tarzı için üzerlerinde romantik bir duruş sergileyen parçalara öncelik verir. Balık burcu giyim tarzı için ipek ve şifon kumaşlar, romantik bir hava oluşturan elbiseler, bluzlar ve gömlekler öne çıkar. Balık burcu kadınının kombinlerinde farklı pastel tonların ahenkli uyumu dikkat çeker.

Yengeç Burcu Kadını Giyim Tarzı

En duygusal ve hassas burçlardan biri olan yengeç burcu giyim tarzı yalın bir zarafet barındırır. Dantel ya da fırfır detaylarla zenginleştirilen parçaların vazgeçilmez olduğu yengeç burcu kadını giyim tarzı için yumuşak pazen kumaşlar ve soft renkler sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Yengeç burcunun geleneklere ve ailesine olan bağlılığı giyim tarzında da kendini göstererek modernize edilmiş klasik kıyafet parçalarının öne çıkmasını sağlar.

Yay Burcu Kadını Giyim Tarzı

Özgürlüğe olan tutkusu ve maceracı yapısıyla diğer burçlardan ayrılan yay burcu giyim tarzı için de bu doğrultuda seçimler gerçekleştirir. Rahatlığına ve konforuna şıklıktan daha fazla önem veren yay burcu kadını giyim tarzı için spor kıyafetleri, denim parçaları ve t-shirtleri sıklıkla tercih eder. Bol kesimler, salaş modeller ve ergonomik tasarımlar yay burcu kadınının giyim tarzını şekillendirir.

İkizler Burcu Kadını Giyim Tarzı

Değişken ve enerjik kişilikleri ile tanınan ikizler burcu giyim tarzı olarak hareket özgürlüğü sunan kıyafet parçalarına öncelik verir. Enerjik yapısını gösteren canlı ve parlak renkleri sıklıkla tercih eden ikizler burcu kadını giyim tarzı için eldivenleri, bileklikleri ve yüzükleri vazgeçilmez aksesuarlar arasında değerlendirir. İkizler burcu kadını en sade kıyafetler içerisindeyken bile detaylarla dikkat çekici bir görünüm yaratmayı ustalıkla becerir.

Aslan Burcu Kadını Giyim Tarzı

Özgüvenli kişiliğiyle doğuştan liderlik vasfı taşıyan aslan burcu giyim tarzı olarak gösterişli ve lüks parçalara oldukça meraklıdır. Modayı ve dünyaca ünlü markaların en son kreasyonlarını yakından takip eden aslan burcu kadını giyim tarzı için saten ve ipek kumaşları vazgeçilmez olarak görür. Leopar gibi cesur desenleri rahatlıkla taşıyabilen aslan burcu kadını kıyafet ve aksesuarlarında ışıltılı taşlara öncelik verir.

Koç Burcu Kadını Giyim Tarzı

Mücadeleci yapısıyla kendine koyduğu hedeflere ulaşmayı başaran koç burcu giyim tarzı olarak da kendini öne çıkaran parçalara öncelik verir. Şatafat ve gösterişin ön plana çıktığı koç burcu kadını giyim tarzı için ışıltılı ve büyük aksesuarlar vazgeçilmez unsurlar arasında yer alır. Koç burcu kadını için göz alıcı canlı renkler olmazsa olmazlardandır.

Başak Burcu Kadını Giyim Tarzı

Titizlikleriyle bilinen başak burcu kadını giyim tarzı için de titizliklerini ön plana çıkaran parçaları kullanmayı sever. Temizliğin ve saflığın sembolü olan beyaz rengin hakim olduğu başak burcu giyim tarzı için kalite ve zarafet asla vazgeçilmeyecek unsurlardır. Klasik giyim tarzının en çok yakıştığı burçlardan biri olan başak burcu, klas ve sofistike bir görünüme sahiptir.

Terazi Burcu Kadını Giyim Tarzı

Her zaman için barışçıl ve adil davranmayı ilke edinen terazi burcu kadını giyim tarzı olarak dengeli ve uyumlu bir stil benimser. Modayı yakından takip ederek farklı parçaları en doğru şekilde kombinlemek terazi burcu kadınının stil oluşturmadaki maharetini gösterir. Terazi burcu giyim tarzı için canlı renklerden oluşan dönemin trend parçaları en ideal tercihtir.

Oğlak Kadını Giyim Tarzı

Kararlı ve tutucu kişiliğiyle öne çıkan oğlak kadını giyim tarzı olarak her zaman için klasik parçalardan yanadır. Kumaş pantolonların, gömleklerin ve eteklerin bolca bulunduğu bir gardıroba sahip olan oğlak burcu giyim tarzı için şık ama gösterişten uzak parçaları tercih eder. Siyah, gri ve beyaz gibi nötr renkler oğlak burcu kadınının asil şıklığını tamamlayan tonlardır.

Kova Burcu Kadını Giyim Tarzı

Yenilikçi ve akılcı yapısıyla bilim kurgunun ve icatların burcu olan kova burcu giyim tarzı olarak da sıra dışı tercihleriyle öne çıkar. Alışılmışın dışında farklı bir görünüme sahip olmayı seven kova burcu kadını giyim tarzı için asimetrik kesimleri ve culotte pantolon gibi dikkat çekici modelleri tercih eder. Kova burcu kadını sıradanlıktan uzak farklı tarzı ile girdiği tüm ortamlarda gözleri üzerine çeker. Burcunuz hangisi olursa olsun, He-qa ile birbirinden tarz parçalara ulaşıp çeşitli kombinler yapabilirsiniz.

heqa

2014 yılında kurulan Esra Keskin Demir kadının stilinde, kasaba hayatının ufak detayları, kent yaşamının getirdiği modern tasarımlara dokunarak hayat bulur. Bu yüzden zamansız, sade ve her daim özgündür. 2019 yılı itibariyle yine Esra Keskin Demir tarafından kurulan HE-QA markasında da aynı çizgi devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu